Organizační informace

STRAVA

V lázních je možné využít místního cateringu při objednání předem. Pro nepřihlášené je k dispozici restaurace Harmonie, která letos bude otevřená. Dále je v Třeboni celá řada dalších stravovacích zařízení. 

 

PARKOVÁNÍ

Parkování v rámci kongresu Třeboňský mezioborový seminář v Lázních Aurora je zajištěno. V den příjezdu je možné – na dobu nezbytně nutnou pro vyložení zavazadel – využít 20 parkovacích míst pro krátkodobé stání před hlavní recepcí (závorami uzavřený prostor). Po check-in bude účastníkům hlavní recepcí vydána parkovací karta pro dlouhodobé stání, která umožní prostor před recepcí opustit a vůz přeparkovat. Parkovné v Lázních Aurora je 50 Kč/noc.   

 

REGISTRACE  A UBYTOVÁNÍ

Při příjezdu vás uvítají a zaregistrují naše příjemné a usměvavé kolegyně z Infekčního oddělení a Mikrobiologické laboratoře Nemocnice České Budějovice. Ti, kteří mají rezervované ubytování/stravování/raut, se musí také zaregistrovat v recepci, kde máme přislíbeno neméně příjemné a vstřícné odbavení. Z kapacitních důvodů je možné, že před recepcí se především ve středu 16/1 kolem poledne vytvoří dlouhá fronta. Jednali jsme o zkušenostech některých z účastníků z let minulých s managementem lázní a z obou stran je vůle toto zadrhnutí co nejvíce zmírnit. Kapacitu recepce ani rychlost ubytovacího software a zápisů do ubytovací knihy bohužel nelze znásobit, ale jen lehce navýšit a tak prosíme účastníky o včasný příjezd nebo přihlášení k pobytu později o přestávce. 

Pokud byste z tohoto důvodu chtěli bydlet v jiném ubytovacím zařízení v Třeboni, napište to do přihlášky nebo emailem organizátorům a pomůžeme vám se zajištěním bydlení v rozumné blízkosti Aurory.