Přihláška

Ubytování bude zajištěné pro účastníky, kteří do 4/1/2019 na přihlášce zaškrtli políčko ubytování a upřesní, které dny a zda jedno či dvou lůžkový pokoj. Abecední seznam  ubytovaných je vyvěšen v sekci UBYTOVÁNÍ. Požadavky na ubytování/stravování v přihláškách odeslaných později než 4.1. již nejsme schopni vyřídit.

Vaše přihláška k pasivní účasti (včetně certifikátu příslušné komory)  je potvrzena okamžikem, kdy se vaše jméno objeví na seznamu účastníků (sekce Účastníci na panelu vlevo). POZOR, některá pole přihlášky jsou povinná a jsou označena hvězdičkou *), a pokud je nevyplníte, přihláška se neodešle. To poznáte podle toho, že své jméno na seznamu účastníků nenajdete a nedostanete potvrzovací email. V takovém případě se zkuste přihlásit znovu a vyplnit všechna povinná pole. I nás postihlo GDPR, takže přibylo pole se souhlasem ze zpracováním osobních informací.

Odesláním přihlášky k ubytování berete na vědomí, že Lázně Třeboň a organizátoři semináře budou vyžadovat úhradu za rezervovaný pokoj v plné ceně i v případě nevyužití této rezervace, pokud jste se neodhlásili do uzávěrky ubytování - tedy do 4/1/2019!

Ubytování i stravování hradí účastníci přímo v recepci Aurory během semináře. Pro vaši informaci nový ceník ubytování na rok 2019 naleznete zde: https://www.aurora.cz/cz/ceniky-2/cenik-sluzeb-2 Pro seminář jsou rezervovány pokoje Superior. V ceně ubytování nejsou zahrnuty snídaně (190 Kč) a poplatek za parkování (cca 50 Kč/den).

Ubytovaní i neubytovaní účastníci hradí obědy, večeře a raut v recepci při registraci. Recepce nebude z kapacitních důvodů provádět změny oproti objednanému. Změny oproti původně nahlášenému bude vyřizovat rezervační oddělení, napravo od recepce.

Upozorňujeme, že stravování je nutné objednat předem. Pokud si budete chtít stravu objednat až při příjezdu, bude vám k dispozici restaurace Harmonie.

Pomalé odbavení v recepci lázní při ubytování. Upozorňujeme, že díky povinnosti ubytovatele vést knihu ubytovaných včetně osobních údajů, které zde do přihlášky nevyplňujete, je nutné počítat s pomalejším odbavením při příjezdu. Toto bohužel ani letos nedokážeme změnit, přestože to stále zkoušíme. Jediné, co s tím můžeme udělat, je vzít to na vědomí a zařídit se podle toho. Je samozřejmě možné si věci nechat v autě nebo je vzít s sebou do sálu a ubytovat se později.

 

 

 

* - povinná položka

Osobní informace

Další informace